Ohlins Renolit SI 410 Silicone Grease 225g

Ohlins Renolit SI 410 Silicone Grease 225g

365,-

Priser er inkludert MVA, men eksludert fraktkostnader.

3 på lager

Produktnummer: 01338-22 Kategori:

Beskrivelse

MTB Silicone Grease Renolit LI 410 M

MTB Silicone Grease Renolit LI 410 M er et høyytelses silikonfett utviklet for service og vedlikehold av moderne MTB-dempere og gafler. Smøremiddelet brukes spesielt i komponenter fra Öhlins, hvor lav friksjon, høy tetningsbeskyttelse og stabil ytelse er avgjørende for optimal funksjon.

Den silikonbaserte formelen gir svært god smøring av pakninger, luftstempler og andre bevegelige deler i dempere og gafler. Dette bidrar til jevnere vandring, redusert slitasje og bedre følsomhet i sykkelens dempesystem.

Renolit LI 410 M er kompatibelt med de fleste elastomerer og plastmaterialer som brukes i moderne sykkeloppheng. Fettet har også høy motstand mot vann og fuktighet, noe som gjør det ideelt for bruk under krevende terrengforhold. Den brede temperaturtoleransen sikrer stabil ytelse både i kaldt og varmt klima.

  • silikonfett av høy kvalitet for service av MTB-dempere og gafler
  • svært lav friksjon for jevn og følsom demperfunksjon
  • kompatibelt med elastomerer, pakninger og plastdeler
  • høy motstand mot vann og fuktighet
  • stabil ytelse i temperaturer fra -55°C til 130°C
  • ideelt til pakninger, luftstempler og interne demperkomponenter
  • anbefalt for service av komponenter fra Öhlins

Artikkelnummer: 01338-22

Tilleggsinformasjon

brand

størrelse

225g